105-та річниця героїчного та історичного рейду Дуврського патруля на Зебрюгге в День Святого Георгія 1918 було вшановано на щорічній церемонії 23 Квітня.
Преподобна Кетрін Такер провела службу в храмі св. Кладовище Джеймса, де спочивають загиблі під час рейду разом із їхнім лідером віце-адміралом сером Роджером Кізом. Представники Дувра та Зебрюгге поклали вінки разом із асоціаціями ветеранів, Громадські групи та родини загиблих.
Св. Наліт на крота в Зебрюгге в день Георгія був найнадихаючішим епізодом недавньої історії Великобританії та Бельгії. Незважаючи на страшну загибель людей, рейд Зебрюгге допоміг прискорити закінчення Першої світової війни.
Після обряду на кладовищі, і потім, мер міста Дувр, Радник Гордон Коуен подзвонив у дзвін Зебрюгге. Дзвін був подарунком подяки від короля Бельгії на знак визнання жертви полеглих у Дуврі.
Слідом за дзвоном Зебрюгге, Далі вшанування було віддано короткою панахидою біля військового меморіалу жителів Дувра.
Автор фото: Albane Photography; Коністон
![](https://dovertowncouncil.gov.uk/wp-content/uploads/2023/04/AlbanePhoto100606-300x200.jpg)
![](https://dovertowncouncil.gov.uk/wp-content/uploads/2023/04/AlbanePhoto101647-300x200.jpg)
![](https://dovertowncouncil.gov.uk/wp-content/uploads/2023/04/AlbanePhoto105950-e1682339181261-300x252.jpg)
![](https://dovertowncouncil.gov.uk/wp-content/uploads/2023/04/AlbanePhoto100253-300x200.jpg)