Munkaköri leírás

Feladva

Fizetés
55 000 GBP évente. arányos plusz önkormányzati nyugdíjrendszer (tapasztalattól és végzettségtől függően)

Órák
Részmunkaidő – kb 3 heti napokon. Iroda alapú - Dover

Dover Városi Tanács

Hozzászólás: Felelős pénzügyi vezérigazgató (S151)

Fizetés: körülbelül 55 000 GBP évente. arányos plusz önkormányzati nyugdíjrendszer (tapasztalattól és végzettségtől függően)

Részmunkaidő – kb 3 heti napokon. Iroda alapú – Dover

Dover városi tanácsa felelős pénzügyi tisztviselőt vesz fel (S151) egy aktívnak, városi tanács számos projektben vesz részt. Az RFO a városi jegyzővel együtt fog dolgozni egy kis területen, tapasztalt és barátságos csapat.

Az ideális személy egy okleveles könyvelő, aki tapasztalattal vagy széleskörű ismeretekkel rendelkezik a helyi önkormányzat speciális követelményeit illetően; fegyelmezett és önálló lesz- motivált csapatjátékos; és pozitívan kell hozzáállnunk az erőforrások felhasználásához a városi lakosság életminőségének javítása érdekében.

Kiváló informatikai ismeretek szükségesek – az RBS Omega számlarendszert használjuk.

A szerepkör napi szintű és vezetői számvitelből áll, költségvetési menedzsment bizottsági tisztviselőkkel és a politikai környezet jó megértésével.

Rugalmas munkavégzés megbeszélhető, de rendszeres esti megbeszélések és alkalmanként hétvégi támogatás szükséges.

Kérlek látogasd www.dovertowncouncil.gov.uk vagy e-mail council@dovertowncouncil.gov.uk munkaköri leíráshoz és személyleíráshoz.

Kérjük, jelentkezzen önéletrajzzal és motivációs levéllel vagy nyilatkozattal legfeljebb 1500 szavak, amelyek elmagyarázzák, hogyan felel meg a személyre vonatkozó specifikációnak council@dovertowncouncil.gov.uk

Ha szeretné meglátogatni az irodákat vagy kötetlen beszélgetést folytatni a jelentkezés előtt, kérjük, írjon e-mailt Allison.burton@dovertowncouncil.gov.uk

Pályázatok benyújtásának határideje: 15th december 2023 5pm

RFO-munkakör-leírás-2023.doc

Személyi specifikáció
RFO-person-spec-2023.docx

ban ben 0